Pozor! Od 2. 6. do 12. 6. máme dovolenou. Všechny objednávky učiněné v těchto dnech budou vyřízeny až po 12. 6. 2022. Děkujeme a pochopení.
Zpět do obchodu

Registrace

Borgund stavkirke Norsko

Tento norský kostelík (stavkirke) je ze všech norských kostelíků ten nejstarší. Nachází se u vesnice Borgund a pochází z 13. století. Zajímavé je to, že je postaven výlučně ze dřeva a nenajdete v něm jediný kovový hřebík. Toto místo je i magicky přitažlivé - nejprve jsme kostelík navštívit chtěli, ale pak jsme zjistili, že bychom si zajeli a museli minout jiné skvosty. Náhoda však tomu chtěla, že jsem si spletl směr a sjel do špatného tunelu, a tak jsme nakonec jeli cestou dle původního plánu a Borgund navštívili. Víte... pak jsme si i projeli část té cesty, kterou jsme chtěli jet, abychom se kostelíku vyhnuli a musím říct, že to nestálo za to, abychom se vyhnuli tomuto kostelu. Takže jestli tam někdy budete mít namířeno, tak Borgund navštivte. Stojí to za to.

Michal Cigánek

 

Široký trička 2

Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení