Zpět do obchodu

Registrace

Novinky

Jak pečovat o výrobky z vlny?

Jak pečovat o výrobky z vlny?

Merino Sheephappens je zhotoveno z vlny merino super soft. U tohoto materiálu se doporučuje praní v ruce a pouze kvalitními pracími prostředky, které jsou určené pro vlnu. Merino má úpravu pro praní v pračce, ale vlna přitahuje všechny nitky a chloupky z jiného oblečení. Na funkčnost to vliv nemá, ale na vzhled může. Pro praní v pračce volte teplotu 30 stupňů a nepřidávejte aviváž. V případě, že se nejedná o silné znečištění, stačí prádlo pouze vyvětrat. Prádlo z merina určitě nepatří do sušičky, ale třeba na ramínko nebo šňůru ve stínu, nikoliv na přímé slunce. Žehlení není třeba.

Je vhodné po vyndání z pračky oblečení trochu protřepat a čas od času ho trochu protáhnout. Podobně jak jsme zvyklí protahovat bavlněná trička, ale u vlny to stačí jen čas od času a jemněji. Také podle toho, jak se nám výrobek tvaruje.

 

krátká trička

Vánoční akce

Akce:

Co by to bylo za Vánoce, když nedostanu ponožky? Od 5-ti párů výše získáte slevu u dané velikosti 20% a máte jednoduchý dárek pro každého. Obdarujte své blízké kvalitou a získáte si jejich srdce.


Waterwalk merino ponožky

 

 

Přijde vám oblečení Sheephappens drahé?

Přijde vám oblečení Sheephappens drahé?

Naše merino je Superfine - 15–18.5 µm (mikrometrů). To znamená, že jde o druhou nejlepší třídu merina a nelepší třídu merina pro outdoorové oblečení. Jedná se o velmi jemnou vlnu, která v žádném (tedy ani při fyzické aktivitě) případě nesvědí. To však nemusí platit v případě, že přes vrstvu superfine, kterou máte na těle, navlečete vrstvy nekvalitní.

Když tedy sáhnete po výrobku značky Sheephappens, tak kupujete velmi kvalitní výrobek z kvalitních materiálů. Pokud však cenu rozpočítáte na počet dní, po kterou výrobek použijete, tak zjistíte, že vlastně kupujete velmi levné oblečení.


Nahoru
44 položek celkem
Zpět do obchodu