Pozor! Od 2. 6. do 12. 6. máme dovolenou. Všechny objednávky učiněné v těchto dnech budou vyřízeny až po 12. 6. 2022. Děkujeme a pochopení.
Zpět do obchodu

Registrace

Pastviny a farmy Nového Zélandu

 

Louky a pastviny Nového Zélandu poskytují domov pro miliony ovcí. Mezi nimi můžete občas narazit i na ovce plemene merino. Obrovské pozemky jednotlivých farem jsou oploceny nízkými ploty z dřevěných kolíků a drátů. Tyto ploty nelemují pouze silnice a cesty, ale táhnout se okolo celých pozemků a mnohdy se s nimi setkáte i v divočině nebo hluboko v buši. Tam, kde ploty nejsou, tak vás můžou stáda na silnici zdržet a nezbude nic jiného než popojíždět krokem. Přijíždíme k farmě Molesworth Station, která je největší na Novém Zélandu. Tady už nás čeká další vícedenní pochod do jedné z roklin a další testování našeho oblečení Sheephappens. Jelikož je parádní vedro, tak prověříme funkčnost trenýrek Mithril Coil a ponožek Sandstorm Trek.

Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení