Muži

Novozélandské merino pro muže, dobrodruhy, horaly a všechny chlapy, kteří ocení kvalitní práci.

Co je to merino?

Merino je plemeno ovce domácí chované především pro jemnou vlnu, které má velice zajímavé vlastnosti. Vlna merino je jeden z nejlepších přírodních materiálů, jenž hřeje a zároveň dýchá, skvěle odvádí pot a rychle schne. Částečná hřejivost je zachována, i když je vlna mokrá, a tím drtivě vítězí nad umělou hmotou. Díky těmto vlastnostem slouží člověku, v náročných podmínkách, dodnes. Merino nejvíce využijeme v zimních měsících, ale i za chladných letních večerů v horách nebo u vody.

Chcete se dozvědět více o funkčních materiálech? - klikněte zde.

Co je to funkční prádlo z hedvábného polyesteru?

 

Výrobky z polyesteru mají mnoho funkcí a vlastností a vždy záleží na tom, jakou technologií byl materiál vyroben. Naše výrobky z hedvábného polyesteru jsou primárně určeny do letních podmínek nebo vnitřních prostor a jejich účelem je odvádět pot při vysoké zátěži,  aby byl člověk v suchu a cítil se pohodlně. Další výhodou tohoto materiálu je jeho hmotnost, nemačkavost, snadná sbalitelnost a fakt, že velice rychle schne.

Výrobky z polyesteru jsou někdy podceňované, ale ti co je vyzkoušeli si je rychle oblíbili. Pokud je totiž zvolena vhodná technologie, tak se z umělé hmoty dá udělat velmi vhodné funkční prádlo. Vrcholoví sportovci ví moc dobře o čem je řeč. V současné době tyto výrobky nalézají oblíbenost i u rekreačních sportovců, kteří jejich výhody teprve objevují.

Více o funkčních materiálech se dozvíte v článku klikem zde.

 

 

Stránka 1 z 1 - 13 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 13 položek celkem