Proč dát sbohem obyčejným tričkům?

Dříve by mě nenapadlo koupit si termo-triko s krátkým rukávem, ale vsadím se, že když vyzkoušíte jeho výhody, tak si ho zamilujete. Nevím, čím to je, ale v krátkém si připadám volněji a mám lepší pocit – s tím asi souhlasí každý. Jenže s klesající teplotou (nebo, když jste po výkonu spocení) přestává bavlněné tričko stačit a natáhnout na sebe termo s dlouhým rukávem není zrovna „cool“.  Ostatní vytáhnou svetry, ale vy můžete zůstat v pohodě. Proč? Protože na sobě máte oblečení z merina, které hřeje, i když je vlhké, a přitom děláte dojem, že jste stylově oblečeni.
Zima, jaro, podzim můžete nosit merino triko s krátkým rukávem, a vždy když dorazíte do teplé místnosti, tak máte krátký rukáv.

Merino s krátkým je pro jaro a podzim jako stvořené - nijak se nepotíte a navíc vás i trochu hřeje, takže si můžete dopřávat pohyb pouze v tričku a déle než v obyčejném. Triko Duriel Short je zhotovené z velmi tenké merino vlny, která zaručuje pohodlí a komfort po celou dobu nošení. Je navíc vyrobeno v České republice, takže podporujete náš trh a můžete si být jisti, že za něj byly zaplaceny daně, odevzdána férová mzda, výroba probíhala ekologicky a nebyly při ní zotročeny děti.

 

Michal Cigánek

 

 

 

 široký kratky trička