Pozor! Od 2. 6. do 12. 6. máme dovolenou. Všechny objednávky učiněné v těchto dnech budou vyřízeny až po 12. 6. 2022. Děkujeme a pochopení.
Zpět do obchodu

Registrace

Reklamační řád

Snažíme se, aby zboží v našem obchodě bylo té nejvyšší kvality, ale i přesto může dojít k okolnostem, které vedou k reklamaci zboží.

Aby mohla být Vaše reklamace rychle vyřízena, postupujte prosím takto:

-Při převzetí zboží zkontrolujte stav obalu zásilky. Pokud je obal zjevně poškozen, tak jej odmítněte převzít a informujte nás o tom
na čísle 702042133 nebo písemně na michalciganek@centrum.cz.

-Pokud chcete zboží reklamovat v záruční době (tj. 24 měsíců), informujte nás o tom na 702042133 nebo písemně na michalciganek@centrum.cz, a budete vyrozuměni, kam máte zboží (na vaše náklady) zaslat. Zboží musí být dobře zabalené, čisté a suché.

Pamatujte, že žádný prodávající nenese odpovědnost za škody vzniklé neodborným používáním, nebo takovým používáním, ke které věc není určena. Na takové vady se záruka nevztahuje. Záruka se dále nevztahuje na běžné opotřebení.

-připravte si kopii dokladu o pořízení zboží

- od 1. 1. 2020 do 1.11. 2020 může odpověď na reklamaci trvat i více jak 10 dní z důvodů zahraniční cesty.

Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení