Recenze z Ukrajiny

Test a recenze ponožek Sandstorm Trek

   Ukrajina- divoká krásná země. Za čím tam jet? Každý člověk si tam najde to své.  Já tam jela kvůli horám. Dala jsem si za úkol poznat jejich kopce a jít trek po 2 z nejvyšších vrcholů Ukrajiny. Petros (2020m.n.m) a Hoverla  (2061m.n.m)

 

   Při svých toulkách do přírody hodně řeším vybavení a oblečení co si vzít sebou. Vždy mi jde o váhu, funkčnost a samozřejmě, ať to i trošku hezky vypadá. Jsem přeci jen žena.  Další velmi důležitou a možná tou nejdůležitější je výběr obuvi a hlavně ponožek.  Snažím se být připravena na jakékoliv počasí.  Já osobně dosti preferuji oblečení z merino vlny.  Když jsem hledala jaké ponožky si vzít sebou, tak padla jasná volba, musí mít v sobě merino. Objevila jsem firmu Sheephappens  a napsala na stránky, co přesně oni doporučuji na trek, co chci podniknout.  Bylo mi doporučeno  ať vyzkouším ponožky Sandstorm Trek.  Kvalitní froté ponožky určené na letní sporty s lemem který neškrtí. Upřímně jsem tomu ze začátku moc nevěřila. Něco, co v sobě má bavlnu z 85% mi má jako dát komfort v horách, jo?
Ok, šla jsem do toho to vyzkoušet. A jako že tentokrát se se mnou ty hory fakt nepáraly, bouřky všude kolem nás, pokaždé na vrchol se šlo v dešti.  

Předčily mé očekávání, již zaujaly místo v mém pravidelném balení do hor. Takže za mne skvělá všestranná ponožka, která i zahřeje ve spacáku a ihned nesmrdí, má příjemný neškrtící lem a nedělá nikde otlaky. Jediné mínus co musím dát je to, že velmi dlouho schne. Děkuji za možnost je vyzkoušet a těším se na další výrobky od Sheepáku.

Text a foto Petra Posseltova

 

 

 

složení Sandstorm Trek:

85% bavlna

6% polyamid

6% polypropylen

3% elastan


Ponožky Sandstorm Trek