Ženy

Módní střihy a praktické provedení pro horalky dobrodružné povahy, ale i ostatní ženy, které mají rády teplo a jemné kvalitní materiály. Novozélandská merino vlna je zárukou kvality.

Co je to merino?

Merino je plemeno ovce domácí chované především pro jemnou vlnu, které má velice zajímavé vlastnosti. Vlna merino je jeden z nejlepších přírodních materiálů, jenž hřeje a zároveň dýchá, skvěle odvádí pot a rychle schne. Částečná hřejivost je zachována, i když je vlna mokrá, a tím drtivě vítězí nad umělou hmotou. Díky těmto vlastnostem slouží člověku, v náročných podmínkách, dodnes. Merino nejvíce využijeme v zimních měsících, ale i za chladných letních večerů v horách nebo u vody.

Chcete se dozvědět více o funkčních materiálech? - klikněte zde.

Co je to funkční prádlo z hedvábného polyesteru?

 

Výrobky z polyesteru mají mnoho funkcí a vlastností a vždy záleží na tom, jakou technologií byl materiál vyroben. Naše výrobky z hedvábného polyesteru jsou primárně určeny do letních podmínek nebo vnitřních prostor a jejich účelem je odvádět pot při vysoké zátěži,  aby byl člověk v suchu a cítil se pohodlně. Další výhodou tohoto materiálu je jeho hmotnost, nemačkavost, snadná sbalitelnost a fakt, že velice rychle schne.

Výrobky z polyesteru jsou někdy podceňované, ale ti co je vyzkoušeli si je rychle oblíbili. Pokud je totiž zvolena vhodná technologie, tak se z umělé hmoty dá udělat velmi vhodné funkční prádlo. Vrcholoví sportovci ví moc dobře o čem je řeč. V současné době tyto výrobky nalézají oblíbenost i u rekreačních sportovců, kteří jejich výhody teprve objevují.

Více o funkčních materiálech se dozvíte v článku klikem zde.

 

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem