Pozor! Od 2. 6. do 12. 6. máme dovolenou. Všechny objednávky učiněné v těchto dnech budou vyřízeny až po 12. 6. 2022. Děkujeme a pochopení.
Zpět do obchodu

Registrace

Cestovatelský kanál youtube

V cestovatelském kanálu youtube přibyl další seznam. Švýcarsko, respektive "Switzerland" zobrazíte zde. Zatím jen dvě videa z Alp, ale brzo přibydou další. Ve starším seznamu New Zealand the best places si už můžete vychutnat 30 videí z Nového Zélandu. Nejde o nejznámější krásy této země, ale seznam se soustředí na méně známé a mnohdy lepší místa než ty, které najdete v každém průvodci. Ke každému videu je připojena mapa, ze které je patrné, kde se místo nachází. Seznam tedy zahrnuje přes 30 nápadů, co na NZ dělat, zažít nebo kam se podívat. Ne všechna místa jsou snadno dostupná a často při přístupu k nim budete nuceni čelit dalším výzvám. Více se samozřejmě můžete dozvědět i v knihách Nový Zéland - Práce, cestování, tramping.

Michal Cigánek (dobrodruh a cestovatel)

McKellar Saddle(první foto) Dart River (druhé foto)
mck1IMG_0589b

Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení