Pozor! Od 2. 6. do 12. 6. máme dovolenou. Všechny objednávky učiněné v těchto dnech budou vyřízeny až po 12. 6. 2022. Děkujeme a pochopení.
Zpět do obchodu

Registrace

Do Rakouska je to kousek - Jezero Attersee

Krásná města plná památek, malebné horské vesničky, nebo alpská příroda lákají stále více Čechů do Rakouska. Nápadů na výlet není nikdy dost, a proto bych rád doporučil jezero Attersee (třetí největší v Rakousku). Jezero nabízí milovníkům vody celou řadu aktivit, a pro jeho průzračnost a čistotu je především oblíbeným místem potápěčů. Okolí jezera vybízí k mnoha výletům do přírody s krásnými alpskými výhledy, nebo k návštěvě horských vesniček, které jsou v zimě rájem lyžařů. 

 panoramaattersee

Pohled na Attersee ze Seefeld.

Do místa se dostanete z Čech za pár hodin. Z Prahy doporučuji jet přes Dolní Dvořiště, kde lze koupit Rakouskou dálniční známku, a pak už Vám nic nebrání, přejet přes Linec a Wels. Následně pokračovat směrem na Salzburg a v necelé polovině sjet na Attersee.

IMG_6631

Pohled z Taferklause na Hollengebirge.

 

IMG_6636

Pohled na Hollengebirge z Neukirchenu.

 

Michal Cigánek

Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení