Pozor! Od 2. 6. do 12. 6. máme dovolenou. Všechny objednávky učiněné v těchto dnech budou vyřízeny až po 12. 6. 2022. Děkujeme a pochopení.
Zpět do obchodu

Registrace

Rychlé řešení pojištění před cestou - Top Pojištění

Jedna z věcí, na které před cestou do zahraničí často zapomeneme je cestovní pojištění. Mnohdy ho proto řešíme na poslední chvíli a nezbývá než se po nějakém porozhlédnout na internetu. Přes vyhledávač se nám často nedaří najít takovou nabídku, se kterou bychom byli spokojeni, a tak nám kolikrát nezbude než vybrat tu, která je dostupná na pár kliků. V takovou chvíli hraje roli čas a dostupnost nabídky na úkor vaší peněženky. A co víc? Někdy už si myslíte, že máte vyhráno a zjistíte, že připojištění, které chcete, vámi vybraná pojišťovna nenabízí a musíte tak začít na novo.

 

Představte si však, že máte veškeré nabídky na jednom místě a můžete všechny produkty porovnat. Namísto několika otevřených oken ve vyhledávači a vyplnění několika formulářů byste rádi vyplnili pouze jeden a měli celkový přehled nad všemi produkty a vše mohli porovnat na jednom místě.

r1

 

Kde jinde byste takovou možnost mohli mít než na nějaké nezávislé kalkulačce, aplikaci ve které si vše můžete nastavit a porovnat v jednom přehledu. A právě takovou aplikací je kalkulačka na Top-Pojištění.cz. Její odkaz https://www.top-pojisteni.cz/cestovni-pojisteni si pro jistotu uložte do záložek, nebo si zapamatujte klíčová slova „TOP POJIŠTĚNÍ“, která můžete kdykoliv zadat do vyhledávače a vaše oblíbená kalkulačka se vám okamžitě zobrazí.

Aplikace Top-Pojištění je velmi jednoduchá, což si můžete kdykoliv vyzkoušet nanečisto a jednotlivé nabídky kdykoliv porovnat. Pod příslušným odkazem (viz výše) stačí na stránce kliknout na oranžové tlačítko s nápisem „srovnání pojištění“ a následuje tradiční procedura, jako byste si vyplňovali formulář pro jednu pojišťovnu. Tedy datum odjezdu, příjezdu, destinace (cíl cesty), její druh a další. Následně stačí kliknout na tlačítko „pokračovat“, a máte před sebou veškeré možnosti pojištění, které se vám nabízí v přehledné tabulce. Navíc můžete parametry kdykoliv změnit. Na horní liště můžete přidat či odebrat sporty a rizika, po stranách data či počty osob a vše, co jste vyplnili jinak při vstupu. Následně pak stačí vpravo dole kliknout na tlačítko „přepočítat“ a kalkulačka vám zobrazí aktuální nabídku. Pokud si nebudete vědět s něčím rady, tak je v pravém dolním rohu online klientská podpora, které můžete položit váš dotaz.
Když si vyberete jednu z pojišťoven, následuje tradiční formulář, kde už musíte vyplnit nacionále cestovatelů a pokračovat přes příslušná oranžová tlačítka a souhlas s použitím osobních údajů až k platbě, kterou můžete uhradit hned nebo později. Tento postup už probíhá naprosto standardně.

IMG_8680b

 

Kalkulačka Top-Pojištění je tedy velmi zajímavý a jednoduchý produkt, díky kterému se během několika chvil můžete zorientovat nad nabídkou cestovního pojištění na našem trhu. Je to snadné, je to rychlé a ušetříte. Nyní už nezbývá nic jiného, než si kalkulačku vyzkoušet a případně doporučit těm, kteří se také chystají do světa.

 

IMG_4701b

 

Michal Cigánek

 

 

Široký trička 2

Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení