Rychlé řešení pojištění před cestou - Top Pojištění

Jedna z věcí, na které před cestou do zahraničí často zapomeneme je cestovní pojištění. Mnohdy ho proto řešíme na poslední chvíli a nezbývá než se po nějakém porozhlédnout na internetu. Přes vyhledávač se nám často nedaří najít takovou nabídku, se kterou bychom byli spokojeni, a tak nám kolikrát nezbude než vybrat tu, která je dostupná na pár kliků. V takovou chvíli hraje roli čas a dostupnost nabídky na úkor vaší peněženky. A co víc? Někdy už si myslíte, že máte vyhráno a zjistíte, že připojištění, které chcete, vámi vybraná pojišťovna nenabízí a musíte tak začít na novo.

 

Představte si však, že máte veškeré nabídky na jednom místě a můžete všechny produkty porovnat. Namísto několika otevřených oken ve vyhledávači a vyplnění několika formulářů byste rádi vyplnili pouze jeden a měli celkový přehled nad všemi produkty a vše mohli porovnat na jednom místě.

r1

 

Kde jinde byste takovou možnost mohli mít než na nějaké nezávislé kalkulačce, aplikaci ve které si vše můžete nastavit a porovnat v jednom přehledu. A právě takovou aplikací je kalkulačka na Top-Pojištění.cz. Její odkaz https://www.top-pojisteni.cz/cestovni-pojisteni si pro jistotu uložte do záložek, nebo si zapamatujte klíčová slova „TOP POJIŠTĚNÍ“, která můžete kdykoliv zadat do vyhledávače a vaše oblíbená kalkulačka se vám okamžitě zobrazí.

Aplikace Top-Pojištění je velmi jednoduchá, což si můžete kdykoliv vyzkoušet nanečisto a jednotlivé nabídky kdykoliv porovnat. Pod příslušným odkazem (viz výše) stačí na stránce kliknout na oranžové tlačítko s nápisem „srovnání pojištění“ a následuje tradiční procedura, jako byste si vyplňovali formulář pro jednu pojišťovnu. Tedy datum odjezdu, příjezdu, destinace (cíl cesty), její druh a další. Následně stačí kliknout na tlačítko „pokračovat“, a máte před sebou veškeré možnosti pojištění, které se vám nabízí v přehledné tabulce. Navíc můžete parametry kdykoliv změnit. Na horní liště můžete přidat či odebrat sporty a rizika, po stranách data či počty osob a vše, co jste vyplnili jinak při vstupu. Následně pak stačí vpravo dole kliknout na tlačítko „přepočítat“ a kalkulačka vám zobrazí aktuální nabídku. Pokud si nebudete vědět s něčím rady, tak je v pravém dolním rohu online klientská podpora, které můžete položit váš dotaz.
Když si vyberete jednu z pojišťoven, následuje tradiční formulář, kde už musíte vyplnit nacionále cestovatelů a pokračovat přes příslušná oranžová tlačítka a souhlas s použitím osobních údajů až k platbě, kterou můžete uhradit hned nebo později. Tento postup už probíhá naprosto standardně.

IMG_8680b

 

Kalkulačka Top-Pojištění je tedy velmi zajímavý a jednoduchý produkt, díky kterému se během několika chvil můžete zorientovat nad nabídkou cestovního pojištění na našem trhu. Je to snadné, je to rychlé a ušetříte. Nyní už nezbývá nic jiného, než si kalkulačku vyzkoušet a případně doporučit těm, kteří se také chystají do světa.

 

IMG_4701b

 

Michal Cigánek

 

 

Široký trička 2