kvalita obleční Sheephappens

Naše merino je Superfine - 15–18.5 µm (mikrometrů). To znamená, že jde o druhou nejlepší třídu merina a nelepší třídu merina pro outdoorové oblečení. Jedná se o velmi jemnou vlnu, která v žádném (tedy ani při fyzické aktivitě) případě nesvědí. To však nemusí platit v případě, že přes vrstvu superfine, kterou máte na těle, navlečete vrstvy nekvalitní.

když tedy sáhnete po výrobku značky Sheephappens, tak kupujete velmi kvalitní výrobek z kvalitních materiálů. Pokud však cenu rozpočítáte na počet dní, po kterou výrobek použijete, tak zjistíte, že vlastně kupujete velmi levné oblečení.

Dodavatele vlny vybíráme velmi pečlivě. Jako zemi původu volíme Nový Zéland a Austrálii jelikož jsme si jisti, že zde lidé pracují v dobrých podmínkách a za spravedlivou mzdu. Stejně tak si můžeme býti jisti, že je se zvířaty dobře zacházeno. Vlna ovcí merino z těchto zemí patří k nejlepším na světě. My volíme vždy výběrovou vlnu
superfine - 15–18.5 µm (mikrometrů). Jedná se o jakost, která je ideální pro outdoorové a sportovní oblečení. Neškrábe a nesvědí a zároveň je cenově dostupná. Vyšší jakost, tedy ta nelepší, už by byla příliš drahá, jelikož je její roční produkce malá a prodává se jen ve speciálních aukcích. Naše vlna patří tedy mezi to nejlepší, co můžete na trhu sehnat.