Pozor! Od 2. 6. do 12. 6. máme dovolenou. Všechny objednávky učiněné v těchto dnech budou vyřízeny až po 12. 6. 2022. Děkujeme a pochopení.
Zpět do obchodu

Registrace

Provizní systém - jak si jednoduše přivydělat bez starostí

Zahájili jsme provoz nového provizního systému. Jedná se o program, který je také znám jako affiliate.  Pokud z banneru nebo odkazu umístěného na vašich stránkách, blogu či sociální síti dojde k prokliku, a my získáme zákazníka, tak vy získáte provizi. A to i tehdy, když přivedený zákazník provede nákup později. Systém si ho pamatuje, a po pár klicích, a jednoduchém nastavení, vydělává za vás. Do programu se můžete přihlásit zde: https://www.sheephappens.cz/affiliate-registrace/ nebo ho vyhledat vpravo nahoře na stránkách obchodu, kde najdete i více informací a obchodní podmínky programu.

Máte blog nebo webové stránky a chcete si přivydělat?

Přihlaste se do našeho affiliate programu a umístěte na váš web nebo blok bannery či odkazy a začněte vydělávat z provize 10%.

 

Jak to funguje?

-jednoduše se registrujete na sheephappens a po vašem schválení vložíte vygenerovaný banner nebo odkaz na vaše stránky

-z každé dokončené objednávky (14 dní po doručení zboží k zákazníkovi), která bude realizována prostřednictvím vašeho blogu či webu dostanete provizi.

-sami si můžete kontrolovat, kolik vyděláváte

-každý partner má vlastní unikátní kód

-paměť zákazníka je nastavena na 1 měsíc

 v případě dotazů kontaktujete michalciganek@centrum.cz

Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení